Nawigacja

 • WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

  W dniu 12 maja podopieczni MOW brali udział w KONKURSIE PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH zorganizowanych przez KLUB SENIORA W TRZEBIEŻY. Zdjęcia z imprezy w albumie fotograficznym.

 • PRZYGOTOWANIA DO PRZETWORNIKA

  Zbliżający się przetwornik mobilizuje wszystkich do pracy! Malujemy ! Gramy ! Ćwiczymy ! Będziemy gotowi by zaprezentować się z jak najlepszej strony !

 • WOLONTARIAT

  GRUPA SZYBKIEGO REAGOWANIA.
  chłopcy wrócili z majówki i od razu po lekcjach, akcja pomocy potrzebującym na prośbę Sołtys Trzebieży.

 • MAJÓWKA !!!

  Majówka w MOW nie musi być nudna ! Dużo się działo ! Byliśmy na wycieczce w Szczecinie, na koncercie w Gryfinie - gdzie wystąpił Mikołaj... a zapowiadali Sławomira ! Słowem też trzeba wspomnieć też o Zjeżdzie Pojazdów Militarnych w Trzebieży- na którym można było dużo się dowiedzieć o historii wojska polskiego. Tak bogaty program zajęć wzmaga apetyt, więc nie zabrakło pieczonej kiełbaski z grilla.

 • 3 MAJA- AKADEMIA

  Z okazji święta narodowego 3 MAJA grupa pod kierunkiem p. Jacka przygotowała akademię. W trakcie akademii śpiewaliśmy pieśni patriotyczne oraz dowiedzieliśmy się sporo o historii Polski.

 • KONKURS KULINARNY !

  Quiz kulinarny był uzupełnienie kursu gastronomicznego, było słodko i smacznie !

 • Sezon Kajakowy -otwarty

  W dniu 21.04.2018- Sezon kajakowy w MOW uważamy za otwarty. 
  Dziś w Myśliborzu. Zatem spływamy

 • Warsztaty Tacierzyńskie

  Ważne sprawy. Wybieramy tematy najbardziej interesujące na warsztaty tacierzyńskie- bo bycie dobrym ojcem wcale nie jest łatwe i należy się przygotować do tej roli. 

 • Wycieczka do Książnicy Pomorskiej

  Podczas, gdy trzecioklasiści gimnastykowali się na egzaminach, młodsi chłopcy odwiedzili największą w naszym województwie bibliotekę - Książnica Pomorska. Prawdopodobnie w ten sposób rozpoczęli swoje przygotowania do przyszłorocznych egzaminów

 • EGZAMIN

  EGZAMINY !!!- Ostatnie chwile przed ważnymi testami! Życzymy powodzenia!

 • Warsztaty w TOEE

  W dniu 14 kwietnia odbyły się warsztaty dla podopiecznych MOW w Trzebieży w Transgranicznym Ośrodku Edukacji Ekologicznej. Młodzież uczyła się podczas zajęć prowadzonych przez instruktorów, jakie zwyczaje mają zwierzęta leśne , jak rozróżniać ptaki, a przede wszystkim jak chronić otaczającą nas przyrodę. Wszystkim zajęcia bardzo się podobały. Zapraszam do galerii zdjęć.

 • BIEG KORCZAKA

  W zeszłą sobotę (14.04.2018) braliśmy udział w I Biegu Korczaka, organizowanym przez SOSW nr 1 w Policach. Z lekkim opóźnieniem wrzucamy kilka zdjęć autorstwa najlepszego fotografa sportowego w regionie

 • FESTIWAL W WARSZAWIE

  W miniony weekend w Warszawie (12-14.04.2018) odbywały się XXVIII Spotkania Małych Form Teatralnych. Wzięło w nich udział ponad 150 podopiecznych MOW i MOS z terenu całej Polski, w tym po raz pierwszy wychowankowie MOW Trzebież. Z festiwalu chłopcy z Trzebieży wrócili z nagrodą za przedstawiony spektaklu oraz dwoma nagrodami indywidualnymi.

  Oprócz pokazów spektakli teatralnych w wykonaniu młodzieży uczestnicy wzięli udział w warsztatach teatralnych, spotkaniach z aktorami, spektaklach w Teatrze Retro oraz Teatrze Akt. 

  Gościem specjalnym festiwalu był Artur Barciś.

 • WSPÓŁPRACA MOW Z UNIWERSYTETEM SZCZECIŃSKIM

  Większość wychowanków wyjechała, a do Ośrodka zawitali nasi przyjaciele z Uniwersytetu Szczecińskiego - dr Hubert Kupiec i mgr Monika Zięciak.
  Po wielu latach współpracy (wspólnych warsztatów, projektów, spotkań badawczych, konferencji, zaangażowania studentów w PRZETWORNIK...) podpisaliśmy formalną umowę o współpracy.
  A więc Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego jest oficjalnie partnerem MOW Trzebież. To dla nas wyróżnienie i zobowiązanie. 
  Za każdą współpracą i formalnym dokumentem kryją się ludzie. 
  Osoby reprezentujące Wydział Humanistyczny US z którymi mogliśmy współpracować - na czele z dr Hubertem Kupcem - to te, z którymi w ciemno możemy iść na koniec świata https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png
  :-)

   

 • Warsztaty "Przyroda w obiektywie" - Międzyzdroje

  Studentki z Koła Naukowego Resocjalizacji US i wolontariuszki z Erasmus+zajęły się naszymi chłopcami. Krótka foto relacja z warsztatów "Przyroda w obiektywie" - wspomnienia z działań i prace autorstwa naszych chłopców. Dziewczyny dziękujemy za serce i poświęcony czas. Chłopcy mówią że było MEGA.

 • LEKCJA TOLERANCJI W KINIE-POKAZ FILMU "CUDOWNY CHŁOPAK"

  W dniu 27 marca udaliśmi się na seans filmu "Cudowny chłopak" w Multikinie. Film poprzedzony był prelekcją dotyczącą tolerancji i problemów ludzi zmagających się z prześladowaniem. Wielkie kino ! - można rzec po emisji filmu, wszyscy wyszliśmy pełni wrażeń po filmie. Polecamy i liczymy na dalszą współpracę z Multikinem w edukacji młodzieży.

 • GALA SPOŁECZNIK 2018

  Dzięki za zaproszenie. Nasi chłopcy zaangażowani w wolontariat byli dziś na gali Społecznik 2018 , na której gościem specjalnym był Jurek Owsiak. Spryciarze wpakowali się do pierwszego rzędu a potem na backstage po selfie z Jurkiem. I tak trzymać. Trzeba walczyć o swoje https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fce/1/16/1f600.png😀 A tak serio to było nasze drugie spotkanie z Jurkiem, wcześniej zaprosił nas na Woodstock na pokaz filmu Fathero w ramach ASP. Ale to już stare czasy. 
   Czasem brak słów by opisać nasze przeżycia, a czasem bez słów nie wiadomo jak.. 
  Dzięki Jerzy Owsiak za spotkanie i ostrą dawkę motywacji. Zapraszam do galerii.

 • WOLONTARIAT NA RZECZ POLICKIEGO HOSPICJUM

  Takim przystojnym kwestującym się nie odmawia. Zbieraliśmy dziś fundusze działalność polickiego Hospicjum. Polecamy się na przyszłość.

 • MISTERIUM W JASIENICY

  Dominik, Pawel, Mateusz i Szymon w roli aktorow jako Strażnicy, Barabasz, Józef z Arymeteii. Gratulujemy chłopcy. Wielka rzecz, pewnie zostanie w Waszej pamięci na dlugo. Tym samym zbliżamy się pięknie do Wielkiej Nocy. No i oczywiście GRATULUJEMY organizatorom Misterium w Jasienicy, dziękujemy za zaproszenie i polecamy się na przyszłość.

 • EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA

  46 kilometrów. Temperatura -10 stopni. 
  Siedmiu naszych wychowanków i dwóch wychowawców przeszło Ekstremalną Drogę Krzyżową 2018 r. 
  Trwa Wielki Tydzień. 
  Życzymy pieknych owoców udziału w tej wyjątkowej formie rekolekcyjne. 

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
  ul. WOP 10
  72-010 Trzebież
 • 91 312 83 51 sekretariat
  91 424 12 81 internat

Galeria zdjęć

Poniedziałek 21.05.2018

liczba odwiedzin: 233737