Nawigacja

 • JESTEŚMY MISTRZAMI !!!

  W dniu 18 marca reprezentacja MOW w Trzebieży odniosła ogromny sukces- WYGRALIŚMY MISTRZOSTWA POLSKI MOW !!! Po dwu- dniowych zmaganiach i pokonaniu bardzo trudnych rywali dziś świętujemy pierwsze w historii naszej placówki zwycięstwo w zawodach rangi mistrzowskiej. Dłuższa relacja z zawodów po powrocie naszych MISTRZÓW !!! Zapraszam do galerii zdjęć

  Mecze naszych podopiecznych można obejrzeć pod linkiem: https://www.facebook.com/MOWTrzebiez/?hc_ref=ARTO2wcB9QnbfB_q3MG-7cNcKUHzTRe8mmzs9YkhgAG7ZluVPaVDY-mg6g_trX2CV-s

  Informacje w mediach : http://radioszczecin.pl/1,368615,mlodzi-pilkarze-z-osrodka-w-trzebiezy-mistrzami-&s=1&si=1&sp=1

                                                  http://www.gs24.pl/sport/pilka-nozna/g/mistrzostw-polski-mlodziezowych-osrodkow-wychowawczych-druzyna-z-trzebiezy-wywalczyla-mistrzostwo-polski,13017786,27962796/

   

                                                    http://www.wirtualnygarwolin.pl/sport/38-sport/9947-mow-borowie-wicemistrzem-polski-tytul-byl-o-krok

 • DZIEŃ KOBIET

  W dniu 9 marca odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet. W akademii brali udział podopieczni nauczyciele i administracja MOW. Specjalnie na ten dzień grupa wychowanków przygotowała inscenizację "Kopciuszka"- wersję komediową. Podczas oglądania występu wszyscy świetnie się bawili. Tego dnia nie zabrakło również życzeń dla kobiet i podarunków w postaci własnoręcznie wykonanych przez podopiecznych kwiatów. Tego dnia urodziny obchodziła jedna z Pań pracujących w MOW. Kwiaty i życzenia wręczył Dyrektor w imieniu podopiecznych i pracowników MOW. Zapraszam do galerii na fotorelację.

 • Eliminacje do Mistrzostw Polski MOW

  W niedzielę, 4 marca, w hali OSiR w Policach odbyły się eliminacje do ogólnopolskich mistrzostw w halowej piłce nożnej podopiecznych Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych. Do rywalizacji stanęły drużyny wychowanków MOW Trzciniec, MOW Debrzno, MOW Renice, MOW Rzepczyno oraz gospodarze - MOW Trzebież.

  Zwycięzcą turnieju została drużyna wychowanków MOW Trzebież, która 17 marca pojedzie do Warszawy na finał ogólnopolskiego turnieju podopiecznych MOW.

  Królem strzelców eliminacji został podopieczny MOW Trzebież Sebastian Nowicki.

  Trenerem i opiekunem zwycięskiej drużyny jest Pan Dariusz Sładkiewicz, wieloletni wychowawca i nauczyciel wychowania fizycznego w  Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Trzebieży.

 • Bieg Tropem Wilczym- pamięci Żołnierzy Wyklętych

  VI Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Karol, jeden z naszych podopiecznych zajął 9 miejsce na ponad 200 uczestników. Znów jesteśmy dumni.

 • Mały Konkurs Recytatorski

  Znów jesteśmy dumni, tym razem z 3 naszych wychowanków biorących udział w konkursie recytatorskim. 2 wyroznieniaMały Konkurs Recytatorski - Obrazek 1👌 Dziękujemy za zaproszenie MOK Police Gratlulujemy organizatorom = wspaniałe przedsięwzięcie.

 • REKOLEKCJE

  W dniach 21-23 lutego młodzież z naszej placówki brała udział w rekolekcjach w kościele parafialnym. Zajęcia prowadziły Siostry Miłosierdzia Bożego z Gorzowa .Siostry po zajęciach w kościele odwiedziły naszych podopiecznych w Osrodku. Opowiadały o swoim życiu i prowadzonych przedsięwzieciach. 

 • Reportaż

  Znowu o Nas piszą! Tym razem w kwartalniku FRSE nr 4/2017 został zamieszczony obszerny wywiad z Dyrektorem- Marcinem Głuszykiem. Zapraszam do lektury !

  link: http://www.frse.org.pl/wp-content/uploads/2017/12/Europa_dla_Aktywnych_nr_4_27_2017-1.pdf

 • KARAOKE

  Konkurs Karaoke w naszej placówce ma już wieloletnią historię. Podczas występów podopieczni odkrywają swoje talenty muzyczne, kształtują swoją postawę sceniczną, a przde wszystkim pokazują swoją odwagę, mimo często olbrzymiej tremy. I w tym roku 11 lutego  nie brakowało odważnych, którzy postanowili wystartować i poddać się surowemu oku jury! Wszyscy startujący otrzymali słodki poczęstunek. Zapraszam do galerii zdjęć.

 • Wywiad - wizyta reporterów Radia Szczecin

  Mission impossible !!! W dniu 1 lutego chłopcy musieli udzielić wywiadu Wywiad - wizyta reporterów Radia Szczecin - Obrazek 1🤔Radio Szczecin. Redaktor przygotował  reportaż na swoją antenę oraz dla Programu 1 Polskiego Radia. Redakcja zainteresowała się naszym kursem zawodowym podczas którego chłopcy remontują swoje pokoje i sale, w tym ulubioną salkę -crossfit

  link:http://radioszczecin.pl/1,366373,wychowankowie-remontuja-swoj-osrodek-zaczynaja-s

 • PRACOWITE FERIE !!!

  Ferie w MOW to czas nie tylko odpoczynku, część chłopców pomaga podczas prac doraźnych naszemu konserwatorowi. A pracy nie brakuje: burzymy, a potem stawiamy ściany, malujemy i wnosimy nowe meble, praca wre i nikt nie odmawia pomocy ! To postawa godna pochwały ! Zdjęcia z prac w galerii !

 • KOLĘDOWANIE W PARAFII TRZEBIEŻ

  Tradycyjnie jak co roku w styczniu spotykamy się wraz z mieszkańcami Trzebieży na wspólnym kolędowaniu. Po mszy o godzinie 18 w kościele parafialnym w Trzebieży wspólnie zaśpiewały zespoły z Przedszkola Publicznego,  Szkoły Podstawowej i Trzebieskich seniorów. Nie mogło też zabraknąć naszego zespołu- ArtCrew. Trzebieski kościół długo rozbrzmiewał w rytm śpiewanych kolęd, a wszyscy artyści zostali nagrodzeni gromkomi brawami.

 • Wigilia

  W dniu 21 grudnia mieliśmy jak tradycja zobowiązuje uroczyste "Jasełka" oraz kolację wigilijną. W ten dzień wszyscy odświętnie się ubrali, a przygotowanie "Jasełek" poprzedziły wielotygodniowe próby zaangażowanych podopiecznych. Atmosfera spotkania wigilijnego udzieliła się wszystkim obecnym, była cisza, zaduma, skupienie oraz radość przed zbliżającymi się  świętami. Po obejrzeniu  przedstawienia, przemówieniu Dyrektora i Proboszcza - Mieczysława Wdowiaka, podzieliliśmy się opłatkiem i jak co roku udaliśmy się na stołówkę  wspólnie zasiąść do kolacji wigilijnej. Podczas wieczerzy nie brakowało życzeń, wspólnego śpiewania kolęd i ogólnie radości z przeżywania wspólnie ważnych dla wszystkich chwil. Zapraszam do galerii na fotorelację.

 • Wolontariat Szkolny - uroczysta gala

  Piękne zakończenie Gali. Grupa wolontariuszy z naszego ośrodka otrzymała drugie miejsce w kategorii Wolontariat szkolny. Brawo, radość i zobowiazanie. Dziękujemy kapitule za tak liczne nagrody Wolontariat Szkolny - uroczysta gala - Obrazek 1🌝. Gratulacje dla wychowanków, opiekunów i wolontariuszy, to radosny dzień dla całej społeczności naszego MOW.

 • POLSKO-NIEMIECKI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA UKS ACTIV

  W dniu 19 grudnia podopieczni naszej placówki zagrali w turnnieju piłki nożnej w Policach. Podczas zmagań turniejowych pokazali się z bardzo dobrej strony. Zajęli drugie miejsce, ustępując jedynie piłkarzom z Kołobrzegu. Bramkarz i napastnik naszej reprezentacji - Andrzej i Sebastian otrzymali pamiątkowe wyróżnienia w postaci pucharów dla wyróżniających się piłkarzy.

 • UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD W POWIECIE POLICKIM- KONKURS FOTOGRAFICZNY

  W dniu 11 grudnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Osobliwości  Powiatu Polickiego". Wśród lauretów znależli się podopieczni naszej placówki. Byli to: Filip Oślizły, Kacper Specjalski, Damian Bazela, Szymon Oręczak i Bartosz Kotliński, Jakub Burzawa. Poziom prac był bardzo wysoki, tym bardziej należą się słowa uznania dla naszych lauretów. Zdjęcia z uroczystości w galerii.

  link do informacji w internecie:http://policki.pl/rozstrzygniecie-konkursu-fotograficznego-osobliwosci-powiatu-polickiego/

 • TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA NOWE WARPNO

  W poniedziałek odbył się na naszej hali VII Świąteczny Turniej o Puchar Burmistrza Nowego Warpna. Wystąpiło 7 zespołów. Rywalizację wygrali wychowankowie MOW Trzebież, wyprzedzając kolejno: 2. KP PSP Police, 3. KAS Szczecin, 4. 1 Batalion Piechoty Zmotoryzowanej, 5. Sołectwo Trzebież, 6. Wychowawców, 7. Akademię Piłkarską Nowe Warpno. Dziękujemy organizatorom, wszystkim zawodnikom oraz kibicom! z Władysław KiragaMłodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w TrzebieżyKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w PolicachSołtys Trzebież, 12 Brygada Zmechanizowana, MN SPORT Szczecin - Salon SportowyGabriela Catering Nowe WarpnoAkademia Piłkarska Nowe Warpno,

 • Konkurs wiedzy o samorządzie lokalnym.

  Szkolny etap konkursu za nami. Wkrótce wyniki, zwycięzcy staną do rywalizacji z uczniami szkół z naszego województwa. Trzymajcie kciuki za chłopców z MOWu

 • Zajęcia techniczne

  Zajęcia techniczne - czyli to, co każdy chłopiec powinien umieć Zajęcia techniczne - Obrazek 1:) (Właśnie zaczęliśmy robić podest sceniczny do świetlicy).Podczas zajęć podopiczni uczą się obsługi sprzętu i rozwiajają swoje umiejętności manualne.

 • Współpraca z OSW w Tanowie

  Pod Koniec listopada braliśmy udział w integracyjnych warsztatach ceramicznych w pracowni "Manu" z uczniami Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Tanowie. Warsztaty były zorganizowane w ramach projektu "Podróże po Świecie" współfinansowanego z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Powiatu Polickiego na rok 2017. Warsztaty zorganizowała Fundacja "Bądźmy Razem z niepełnosprawnymi w Tanowie".

 • PRACUJEMY !

  Na trudnym rynku pracy  znalazło się zajęcie dla Naszych podopiecznych. W ramach prac zleconych młodzież z MOW sprzątała z liści osiedla w Policach. Nikt się nie oszczędzał, mimo chłodu i deszczu wszyscy solidnie pracowali.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
  ul. WOP 10
  72-010 Trzebież
 • 91 312 83 51 sekretariat
  91 424 12 81 internat

Galeria zdjęć

Czwartek 22.03.2018

liczba odwiedzin: 219903