Nawigacja

 • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

  ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

  W DNIU 3 WRZEŚNIA NA ŚWIETLICY MOW W TRZEBIEŻY UROCZYŚCIE OBCHODZILIŚMY ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019. JAK ZWYKLE APELOWI TOWARZYSZYŁY WYSTĘPY ARTYSTYCZNE, A TAKŻE DYREKCJA PRZEDSTAWIŁA PRZYDZIAŁY KLAS  I GRUP WYCHOWAWCZYCH. ŻYCZYMY PODOPIECZNYM WIELE SUKCESÓW W ROZPOCZĘTYM ROKU SZKOLNYM! FOTORELACJA W ALBUMIE.

 • WAKACJE !!!

  WAKACJE !!!

  W trakcie wakacji podopieczni MOW w Trzebieży czynnie spędzali wolny czas. Wśród wielu form spędzania wolnego czasu znalazły się wycieczki w góry -Gorce. Obóz w Rewalu, Obóz w Czaplinku, Obóz, spływ rzeką Drawą i oczywiście integracja na międzynarodowych warsztatach w ramach ERASMUS+ w  Pogorzelicy.Foto relacja w albumie zdjęć. Zapraszam!

 • Reportaż w Głosie Szczecińskim

  Reportaż w Głosie Szczecińskim
 • PODZIĘKOWANIA !!!

  PODZIĘKOWANIA !!!

  Chłopcy wyjechali a podziękowania dalej spływają. Dziś listonosz przyniósł takie.
  Miki trochę Cię przechcili ale Migaś też brzmi ok.
  Gratulacje. Wysyłamy oryginaly pocztą.

 • ŁARPIA FESTIVAL

  ŁARPIA FESTIVAL

  Dobra passa naszych w konkursach trwaŁARPIA FESTIVAL - Obrazek 1💪ŁARPIA FESTIVAL - Obrazek 2😁ŁARPIA FESTIVAL - Obrazek 3👌
  Nie wszyscy nasi chłopcy już wyjechali na wakacje, Ci którzy są jeszcze w trb 23 CZERWCA  wzięli udział w konkursie wiedzy o morzu. No i mamy pierwsze miejsce, a dokładniej ma je Bartek ŁARPIA FESTIVAL - Obrazek 4💪 
  Gratki

 • NAGRYWAMY MUZĘ !!!

  NAGRYWAMY MUZĘ !!!

  Jest już u nas Under - raper, producent filmowy. Przeprowadził prezentację dla chłopców i rozpoczął nagrywanie naszych utworów. Będziemy pracować do środy, skręcamy też klip. Piękny, pracowity, radosny czas.

  Odwiedziła nas Pani Redaktor zainteresowana tym co aktualnie broimy.
  Zapraszamy na reportaż do Polskiego Radia Szczecin. Wiadomości, program "Wszystko na gorąco" po godz. 16.00- DNIA 20.06.2018

 • WAKACJE !!!

  WAKACJE !!!

  KONIEC ROKU SZKOLNEGO ! Uroczyście w dniu 21 i 22 czerwca żegnalismy się z naszymi podopiecznymi. Część wróci we wrześniu, jednak prawie połowa opuszcza mury MOW na stałe., to absolwenci klas III gimnazjum. Z racji bogactwa przygotowanych niespodzianek artystycznych przez podopiecznych - część artystyczna pożegnania miała miejsce w czwartek o godzinie 19:30, a samo wręczenie świadectw i nagród miało miejsce w piątek. Zapraszam do albumu fotograficznego - fotorelacja z wydarzeń.

 • KONKURS FOTOGRAFICZNY - MOJA MAŁA OJCZYZNA

  KONKURS FOTOGRAFICZNY - MOJA MAŁA OJCZYZNA

  W dniu 20 czerwca miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Moja mała ojczyzna". Spośród uchonorowanych prac znalazły się zdjęcia naszych podopiecznych. Pierwsze miejsce zajął Mateusz Górczyk, 3 miejsce Filip Oślizły, a wyróżnienie otrzymał Kacper Kuchciński.

 • TOK SZOK- W MOW !!!

  TOK SZOK- W MOW !!!

  Dziękujemy mieszkańcom Trzebieży oraz gościom z Polic i Szczecina za przyjęcie zaproszenia na wczorajszy spektakl.
  Ostatnie chwile w ośrodku, chłopcy pracowali do późna w nocy. Najpierw zwijanie spektaklu, potem montaż sprzętu na zakończenie roku, kończenie remontów (cyt. jednego z wychowanków: "skończymy świetlicę, coś tu po nas pozostanie", potem jeszcze próba pocztu flagowego.
  A dziś też piękny dzień: Msza św. na zakończenie roku, konkurs wiedzy o Trzebieży, warsztaty o bezpieczeństwie na wakacjach i rekreacja przygotowana przez nasze praktykantki. A wieczorem. występ w Policach na wspaniałej imprezie "Śmietnik Artystyczny" i na sam koniec nasze ośrodkowe pożegnanie klas trzecich. 
  Dzięki raz jeszcze za wczoraj Sołtys Trzebież Wirtualne Police :: police24.plINFO Szczecin Mateusz Kota Joanna Witych Robert Landowski Mariusz Krawczyk

 • Środa, 20.06., godz. 20:00, na dziedzińcu MOW  - Obrazek 1:-)
  Wstęp wolny. Zapraszamy.

 • Gala Wolontariatu i aktywności społecznej

  Gala Wolontariatu i aktywności społecznej

  Wolontariusze, społecznicy, sponsorzy odebrali dyplomy i statuetki za swoje bezinteresowne działania na rzecz mieszkańców powiatu polickiego. Na uroczystości nie zabrakło Naszych podopiecznych, wychowawców i dyrekcji. Jak zwykle zostaliśmy wyróżnieni i docenieni za Naszą działalność społeczną.

 • Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym- Konkurs

  Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym- Konkurs

  MAMY TO! 
  Ten największy dla nas!!! 
  Pierwsze miejsce zespołowo w między ośrodkowym turnieju "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym".
  Drugie miejsce w kategorii indywidualnej dla naszego Sebastiana.
  Brawo Sebek, brawo drużyna.

 • Festyn Hospicyjny -Police

  Festyn Hospicyjny -Police

  Nasza Grupa Szybkiego Reagowania i ArtCrew w dniu 17 czerwca pomagała  na festynie hospicyjnym. Dziękujemy za zaproszenie, polecamy się na przyszłość.

 • Wojewódzki Konkurs Fotograficzny-Woda

  Wojewódzki Konkurs Fotograficzny-Woda

  Sukces Mateusza. 
  Praca naszego wychowanka wyróżniona na wojewódzkim konkursie fotograficznym pod patronatem ZUT I Prezydenta Szczecina.
  Brawo MATI !!! 
  Zapewne udział w sukcesie mieli studenci z 
  Koło Naukowe Resocjalizacji US i Fanatycy Fotografii, Mateusz uczestniczył kiedyś w Waszych warsztatach fotograficznych... Dziękujemy. Mateuszowi życzymy kolejnych sukcesów!!!

 • IGRZYSKA MOW

  IGRZYSKA MOW

  BYŁO SUPER ! Zgodna opinia większości wychowanków biorących udział w konkurencjach zawodów sportowych. Można było się wykazać siłą, sprawnością, szybkością, a w zamian słodki upominek i słowa uznania. Zawody odbyły się na terenie OSiR w Trzebieży w dniu 13 czerwca. Zapraszam do galerii zdjęć.

 • TOK SZOK- NOWA INSCENIZACJA PODOPIECZNYCH MOW

  TOK SZOK- NOWA INSCENIZACJA PODOPIECZNYCH MOW

  Wtorek godz.10.00 ArtCrew zaprezentował w sali widowiskowej MOK Police dla polickiej młodzieży nowy spektakl teatralny. 
  TOK SZOK, scenariusz Konrad Pachciarek rezyseria i koordynacja Marysia Piątkiewicz
  Foto Mariusz Krawczyk
   

 • Zlot Pojazdów Zabytkowych

  Zlot Pojazdów Zabytkowych

  W dniu 9 czerwca pod opieką p. Agnieszki grupa podopiecznych wybrała się do Stargardu na "Zlot Pojazdów Zabytkowych". Te cuda techniki mające niekiedy po 100 lat nadal się poruszają! Zapraszam do galerii zdjęć!

 • Kurs brukarski

  Kurs brukarski

  Prace idą pełną parą !!! Rośnie liczba miejsc parkingowych w MOW, a podopieczni nabywają nowych umiejętności które pomogą w starcie w dorosłe życie.

 • CZYTAMY !!!

  CZYTAMY !!!

  I znowu czytamy najmłodszym ,jak zwykle jesteśmy wysłuchani !

 • KIBICUJEMY NASZYM - POZNAŃ WARSZAWA

  KIBICUJEMY NASZYM - POZNAŃ WARSZAWA

  Nasi dopingują w Warszawie. Pojechali w nagrodę Ci, którzy wyróżnili się zaangażowaniem w pomaganie. Za bilety podziękowania dla PZPN. Docenili naszą pracę i dali nam bilety dla chlopaków kompletnie za free. Wcześniej pojechała grupa do Poznania.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
  ul. Wkrzańska 10
  72-010 Trzebież
 • 91 312 83 51 sekretariat
  91 424 12 81 internat

Galeria zdjęć

Czwartek 17.01.2019

liczba odwiedzin: 282031