Nawigacja

 • TOK SZOK- W MOW !!!

  Dziękujemy mieszkańcom Trzebieży oraz gościom z Polic i Szczecina za przyjęcie zaproszenia na wczorajszy spektakl.
  Ostatnie chwile w ośrodku, chłopcy pracowali do późna w nocy. Najpierw zwijanie spektaklu, potem montaż sprzętu na zakończenie roku, kończenie remontów (cyt. jednego z wychowanków: "skończymy świetlicę, coś tu po nas pozostanie", potem jeszcze próba pocztu flagowego.
  A dziś też piękny dzień: Msza św. na zakończenie roku, konkurs wiedzy o Trzebieży, warsztaty o bezpieczeństwie na wakacjach i rekreacja przygotowana przez nasze praktykantki. A wieczorem. występ w Policach na wspaniałej imprezie "Śmietnik Artystyczny" i na sam koniec nasze ośrodkowe pożegnanie klas trzecich. 
  Dzięki raz jeszcze za wczoraj Sołtys Trzebież Wirtualne Police :: police24.plINFO Szczecin Mateusz Kota Joanna Witych Robert Landowski Mariusz Krawczyk

 • Środa, 20.06., godz. 20:00, na dziedzińcu MOW  - Obrazek 1:-)
  Wstęp wolny. Zapraszamy.

 • Gala Wolontariatu i aktywności społecznej

  Wolontariusze, społecznicy, sponsorzy odebrali dyplomy i statuetki za swoje bezinteresowne działania na rzecz mieszkańców powiatu polickiego. Na uroczystości nie zabrakło Naszych podopiecznych, wychowawców i dyrekcji. Jak zwykle zostaliśmy wyróżnieni i docenieni za Naszą działalność społeczną.

 • Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym- Konkurs

  MAMY TO! 
  Ten największy dla nas!!! 
  Pierwsze miejsce zespołowo w między ośrodkowym turnieju "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym".
  Drugie miejsce w kategorii indywidualnej dla naszego Sebastiana.
  Brawo Sebek, brawo drużyna.

 • Festyn Hospicyjny -Police

  Nasza Grupa Szybkiego Reagowania i ArtCrew w dniu 17 czerwca pomagała  na festynie hospicyjnym. Dziękujemy za zaproszenie, polecamy się na przyszłość.

 • Wojewódzki Konkurs Fotograficzny-Woda

  Sukces Mateusza. 
  Praca naszego wychowanka wyróżniona na wojewódzkim konkursie fotograficznym pod patronatem ZUT I Prezydenta Szczecina.
  Brawo MATI !!! 
  Zapewne udział w sukcesie mieli studenci z 
  Koło Naukowe Resocjalizacji US i Fanatycy Fotografii, Mateusz uczestniczył kiedyś w Waszych warsztatach fotograficznych... Dziękujemy. Mateuszowi życzymy kolejnych sukcesów!!!

 • IGRZYSKA MOW

  BYŁO SUPER ! Zgodna opinia większości wychowanków biorących udział w konkurencjach zawodów sportowych. Można było się wykazać siłą, sprawnością, szybkością, a w zamian słodki upominek i słowa uznania. Zawody odbyły się na terenie OSiR w Trzebieży w dniu 13 czerwca. Zapraszam do galerii zdjęć.

 • TOK SZOK- NOWA INSCENIZACJA PODOPIECZNYCH MOW

  Wtorek godz.10.00 ArtCrew zaprezentował w sali widowiskowej MOK Police dla polickiej młodzieży nowy spektakl teatralny. 
  TOK SZOK, scenariusz Konrad Pachciarek rezyseria i koordynacja Marysia Piątkiewicz
  Foto Mariusz Krawczyk
   

 • Zlot Pojazdów Zabytkowych

  W dniu 9 czerwca pod opieką p. Agnieszki grupa podopiecznych wybrała się do Stargardu na "Zlot Pojazdów Zabytkowych". Te cuda techniki mające niekiedy po 100 lat nadal się poruszają! Zapraszam do galerii zdjęć!

 • Kurs brukarski

  Prace idą pełną parą !!! Rośnie liczba miejsc parkingowych w MOW, a podopieczni nabywają nowych umiejętności które pomogą w starcie w dorosłe życie.

 • CZYTAMY !!!

  I znowu czytamy najmłodszym ,jak zwykle jesteśmy wysłuchani !

 • KIBICUJEMY NASZYM - POZNAŃ WARSZAWA

  Nasi dopingują w Warszawie. Pojechali w nagrodę Ci, którzy wyróżnili się zaangażowaniem w pomaganie. Za bilety podziękowania dla PZPN. Docenili naszą pracę i dali nam bilety dla chlopaków kompletnie za free. Wcześniej pojechała grupa do Poznania.

 • DZIEŃ SPOTKAŃ Z BLISKIMI W MOW

  DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA SPOTKANIE !!!
  II Dzień Spotkań z Bliskim w MOW Trzebiez za nami. DZIĘKUJEMY za przybycie rodzicom, babciom, rodzeństwu, rodzicom zastępczym, wychowawcom i dyrekcji placówek opiekunczych, dziewczynom naszych wychowanków. Dzień dla Nas szczególny, gdy możemy zaprezentować najbliższym jak dużo pracy i zaangażowania trzeba włozyć w wychowanie i naukę młodego pokolenia. Zapraszam do galerii zdjęć na fotorelację.

 • WOLONTARIAT-FESTYN RODZINNY W POLICACH

  Nasza GRUPA SZYBKIEGO REAGOWANIA, czyli wolontariusze z MOW Trzebież dziś pomagali w postawieniu, przeprowadzeniu i zwinieciu festynu "z rodziną po zdrowie". 
  Fajna akcja, fajna idea, fajni organizatorzy WOLONTARIAT-FESTYN RODZINNY W POLICACH - Obrazek 1😆
  Jakby coś - jesteśmy.

 • Nasi na Juwenaliach 2018

  Wszystkim udzieliła się atmosfera Juwenaliów https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f57/1/16/1f609.png;-) chłopcy postanowili pójść na studia https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f49/1/16/1f4da.png📚 Nawet jutro. (Paweł z Dominkiem przejęli realizatorkę i nagrywają studentów https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f2c/1/16/1f631.png😱https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fbf/1/16/1f62c.png😬 )

  Podziękowania dla Łukasza - brata naszego wychowanka Dominika za podarowanie nam biletów na koncert Dżemu podczas #JuwenaliaSzczecin2018 
  A na miejscu miła niespodzianka - technikę sceniczną obsługuje m.in. dwóch naszych byłych wychowanków https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fce/1/16/1f600.png😀 Miło patrzeć jak rozwija się współpraca z/dzięki #nyxmedia 
  Więc znów jesteśmy #szczesliwi i #dumni https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f7b/1/16/1f44c.png👌https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/1f4aa.png💪

 • 7 PRZETWORNIK -CZAS PODSUMOWAŃ

  Bardzo osobisty wpis Starosty Polickiego po 7.Przetworniku.
  Dziękujemy za Pana obecność na Gali Finałowej, empatię, zrozumienie i dzielenie się z młodzieżą swoimi przeżyciami:

  To już siódmy PRZETWORNIK...

  Zawsze na tej imprezie mam nieodparte wrażenie, że treść wyrazu artystycznego jest "wołaniem" do świata o miłość, akceptację i poszanowanie.

  Cieszę się, że nasza placówka w Trzebieży daje wsparcie i szanse na wyrażanie swoich nastrojów i uczuć. Daje możliwość podzielenia się doświadczeniami i wymianą artystycznych osiągnięć.

  Jestem dumny, że ten szczególny rodzaj edukacji i współpracy, przynosi takie artystyczne i duchowe doznania.

  Pięknie nam rozbudzacie serca i umysły. Dajecie ogromnie dużą ilość emocji. Dziękuję Wam za to. W swoim normalnym życiu i edukacji znajdujecie czas na to, żeby tę wrażliwość, tą piękną czerwoną część serca przenosić na sztukę. I to jest niezmiernie miłe. Dajecie ogromnie dużą ilość emocji.

  Bo zawsze jest przecież jutro i wszystko można zacząć od nowa....

 • GRUPOWE MISTRZOSTWA MOW W PIŁCE NOŻNEJ

  W dniu 24 maja na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Trzebieży rozegraliśmy Mistrzostwa MOW w Piłce Nożnej. Poziom jak przystało na Mistrzów Polski był bardzo wysoki. Ostatecznie zwyciężyła GR III której ustąpiła grupa II. Trzecie miejsce zajęła gr 1 a ostatnie miejsce zajęła gr 4. Zapraszam do galerii na fotorelację.

 • Koniec Remontu ....

  Koniec remontu w mieszkaniu Pani Ireny. Chłopcy spisali się na medal! Mieszkanie wymalowane i odświeżone czeka na właścicielkę. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 • 7 PRZETWORNIK

  Relacja z RADIA SZCZECIN:

  Siódma edycja "Przetwornika" rozpoczęła się w poniedziałek w Polickim Ośrodku Kultury. To dwudniowy przegląd artystyczny Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i Ośrodków Socjoterapii z całej Polski.

  Przetwornik po raz siódmy w Policach: m.in. Tadek Firma Solo

  "Przetwornik" po raz siódmy w Policach: m.in. Tadek Firma Solo

  Przetwornik to spotkanie wychowanków Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i Ośrodków Socjoterapii z całej Polski. Prezentują oni swoje umiejętności artystyczne, teatralne i muz ...

  W programie są między innymi spektakle teatralne i muzyczne.

  - Na "Przetwornik" zjeżdżają się ludzie z całej Polski i pokazują swoje spektakle teatralne. Możemy zobaczyć, ile pracy włożyli w przygotowanie takich przestawień - mówi jeden z uczestników przeglądu. - Możemy zaprezentować siebie i sprawdzić się na scenie. To dość ciekawe doświadczenie - dodaje kolejna uczestniczka. 

  - W "Przetworniku" chodzi właśnie o moment spotkania, wymiany energii, pokazania tego w czym jest się mocnym i silnym - wyjaśnia Michał Krzywaźnia z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ryszewku.

  - Boimy się, jak ludzie zareagują na naszą twórczość, ale wiemy, że temat jest bliski tego, co robimy, jak na przykład śpiewamy piosenki o swoim życiu. Wiemy, że ludzie na "Przetworniku" odbiorą to inaczej niż normalna publika, bo jednak wiedzą co to jest, jak to przeżyć - przyznaje jeden z uczestników. 

  W tegorocznej edycji przeglądu biorą udział zespoły z 10 Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i Ośrodków Socjoterapii.

 • Koło Turystyczne w Karkonoszach

  Podsumowanie sezonu ! Podopieczni wraz z opiekunami udali się w góry. Wyprawa pełna wrażeń ! Super widoki ! Pozdrawiamy z gór! Zapraszam na fotorelacje w albumie fotograficznym.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
  ul. WOP 10
  72-010 Trzebież
 • 91 312 83 51 sekretariat
  91 424 12 81 internat

Galeria zdjęć

Sobota 23.06.2018

liczba odwiedzin: 240921