Nawigacja

 • WITAJ SZKOŁO !!!

  Witaj szkoło !!! To powitanie było mottem rozpoczęcia roku szkolego 2017/2018. Wraz z nowym rokiem szkolnym dużo zmian. Podopiecznych przywitał nowy dyrektor - Pan Marcin Głuszyk. Poprzedni dyrektor, Mieczysław Karpiszyn odszedł na emeryturę. Wraz z reformą szkoły w naszej placówce pojawiła się klasa 7 a gimnazjum stopniowo będzie wygaszane. Zmieniła się też nazwa szkoły.Ustępującemu dyrektorowi, życzymy wszystkiego najlepszego a nowemu sukcesów w pracy i osiągnięcia zamierzonych celów. Zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego w galerii.

   

   

   

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO !

  W dniu 23 czerwca nadeszła długo wyczekiwna  przez wszystkich uroczystość- zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji absolwenci - klasa III gimnazjum przygotowała przedstawienie, zagrał zespól ArtCrew, a póżniej nastopiło długo wyczekiwane wręczenie świadectw. Po uroczystości zaproszono gości na kawę i ciasto. Wakację się rozpoczęły ! Życzymy wszystkim udanych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji ! Zapraszam do galerii zdjęć.  

   

 • Obóz w Pogorzelicy

  W dniach od 16 do 18 czerwca klasa IIa wyjechała wraz z opiekunami na obóz do Pogorzelicy. Mimo początkowo deszczowej aury wszyscy uczestnicy aktywnie spędzali czas, zwiedzali Pogorzelice,Trzęsacz oraz Niechorze. Ostatniego dnia pogoda okazała się na tyle łaskawa, że z chmur wyjrzało słonko i można było się opalać oraz wykąpać w chłodnym Bałtyku. Żal było w niedzielę opuszczać słoneczną Pogorzelice ... Fotorelacja w galerii zdjęć. Zapraszam do oglądania !

 • Nie z tej bajki w MOK Police !

  W dniu 12 czerwca  w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach Art Crew zagrało spektakl "Nie z tej bajki". Chłopcy mieli zaszczyt występować dla około 200 dzieci:-)

 • Wolontariat w Policach

  W diu 10 czerwca pomagaliśmy  w festynie rodzinnym w Policach, który zostal zorganizowany przez Hospicjum Królowej Apostołów. W ramach współpracy wystąpiliśmy również na scenie:)

  Więcej na ten temat pod linkiem:

   http://radioszczecin.pl/1,355233,region&dtx=&szukaj=&go=morelist&s=4

 • Bierzmowanie

  W dniu 12.06  nasi chłopcy przeżyli bardzo ważne chwile. Wraz z młodzieżą z Nowego Warpna, Jasienicy i Trzebieży 14 wychowanków przyjęło Sakrament Bierzmowania, którego udzielił ks bp Marian Błażej Kruszyłowicz.

 • Turniej o Puchar Starosty Polickiego

  W dniu 10.06.2017r  na  terenie OSiR w Trzebieży odbył się  Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Polickiego. W turnieju brały udział drużyny:

  1. Gimnazjum nr 1 Police
  2. MOW I Trzebież
  3. MOW  II Trzebież
  4. UKS  Aktiv

  Rywalizacja między drużynami była zacięta. Poniżej  tabela wyników:

  DRUŻYNY

  WYNIK MECZU

  Uks Aktiv- MOW I

            0:8

  Gim nr 1 Pol-  MOW II

            5:2

  MOW II - Uks Aktiv

            3:3

  MOW I- Gim nr 1 Pol

            3:0

  MOW I- MOW II

            8:1

  Uks Aktiv- Gim nr 1 Pol

            4:4

   

  Kolejność zajętych miejsc w turnieju :

  1. MOW  I
  2. Gim nr 1 Police
  3. UKS  Aktiv
  4. MOW II
 • Zakończenie kursu na kucharza

  W dniu 5 czerwca   w świetlicy MOW w Trzebieży miało miejsce uroczyste zakończenie kursu zawodowego na młodszego kucharza. Uczestnicy kursu- 9 chłopców podczas 100-godzinnego kursu nabyli praktyki oraz wiedzy teoretycznej niezbędnej do wykonywania zawodu. Na potwierdzenie kwalifikacji otrzymali zaświadczenia o odbytym kursie. 

 • Zawody Wędkarskie

  Dnia 4 czerwca b.r. w Policach odbyły się zawody wędkarskie o puchar prezesa koła PZW nr 25 "Sumik". W integracyjnych zawodach wzięli udział wychowankowie MOW Trzebież, SOSW w Tanowie i Rady Osiedla nr 7. Drugie miejsce zajął nasz wychowanek Konrad Nadarzyński.

 • Dzień Dziecka

  Dzień 1 czerwca był w MOW tradycyjnie dniem sportu. tego dnia zajęć lekcyjnych w klasach nie było. Z okazji Dnia dziecka pojechaliśmy do Brzózek, gdzie na polanie leśnej odbyły się zawody i różne konkurencje sportowe. Dla uczestników i zwycięzców był słotki poczęstunek. Odwiedzili nas również przedstawiciele Starostwa - którzy przywieźli z okazji Dnia Dziecka prezenty w postaci piłek, rakietek i innego sprzętu sportowego. Zapraszam do galerii zdjęć!

 • Dzień Matki w MOW

  W dniu 27 maja w świetlicy MOW w Trzebieży miało miejsce bardzo uroczyste świętowanie Dnia Matki. Z tej okazji zostały zaproszone matki naszych podopiecznych. W spotkaniu zorganizowanym przez p.Grażynę zaprezentowali bogaty program artystyczny składający się z wierszy, piosenek i pokazów tańca. Wszystkim zaproszonym występy bardzo się podobały.Podczas spotkania był czas również na kawę i ciasta, upieczone przez chłopców biorących udział w warsztatach kulinarnych. Zapraszam do galerii zdjęć na fotorelację !

 • Warszawa prezentacja projektu i zwiedzanie miasta

  Chłopcy reprezentujący nasz ośrodkowy zespół ARTCrew przebywał 9 maja w Warszawie. Zaprezentował  projekt wymiany z 2016 r. Projekt został wybrany przez program Erasmus+ jako jeden z 5 najlepszych w Polsce w 2016 r. Chłopcy prezentowali go w obecności Minista Edukacji Narodowej i Ministra Cyfryzacji. Spore wyróżnienie :) A oprócz tego znalazł się czas na zwiedzanie stolicy :)

  A wyniki głosowania : Komentarz Marcina Głuszyka jest najlepszym podsumowaniem

  "Zwycięstwo. Śpiochu rozwalił publiczność swoją prezentacją. Pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie YouthLab na najlepszy projekt w 2016 R. w ramach Erasmus+. Zwycięzcę wybrała publiczność w internetowym głosowaniu. Paweł prezentował projekt przed siedzącymi w pierwszym rzędzie paniami Minister: Edukacji Narodowej oraz Cyfryzacji. Brawo."

   https://https://www.facebook.com/gincol/videos/829704727184134/

 • Warsztaty z US w Poroninie

  Chłopcy, którzy biorą udział w warsztatach fotograficznych ze studentami pedagogiki US, od soboty 30.04, biorą udział w projekcie fotograficznym w Poroninie, wspólnie z młodzieżą z Ukrainy. Przedstawiamy Wam kilka zdjęć- zapraszam do galerii

  Więcej wiadomości o projekcie w linku:

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wyjatkowe-warsztaty-fotograficzne-dla-mlodziezy-dzieki-fundacji-akademia-mlodziezy-z/lq7ysxw

 • MOW BIEGA !!!- BIEG PRZETRWANIA

  W dniu 6 maja  wzięliśmy udział w 2. Biegu Przetrwania w Choszcznie. Świetny bieg z niesamowitymi przeszkodami na dystansie ponad 5 km ;-) No i cieszące nas wyniki;-) z Fotografia sportowa - dulny foto Aktywne Choszczno ;-)

  Zdjęcia autorstwa zacnych fotografów z Biegu Przetrwania w Choszcznie. Reprezentowaliśmy godnie Ośrodek :) Fotografia sportowa - dulny foto Polska Biega. Zdjęcia w galerii !

 • Warsztaty Kulinarne

  Dziesięciu naszych wychowanków rozpoczęło stugodzinny kurs " Pracownik małej gastronomii", który umożliwi im podjęcie pracy na stanowisku młodszego kucharza we wszystkich punktach gastronomicznych. Kurs organizujemy we współpracy z Fundacją Ośrodek Doskonalenia Kadr w Policach dzięki dofinansowaniu Powiat policki Trzymajcie kciuki za chłopaków.

 • Warsztaty w TOEE w Zalesiu

  W dniu 9 kwietnia grupa wychowanków pod opieką p. Roberta i Marcina pojechała na warsztaty chemiczno-fizyczne do Zalesia. Zajęcia odbyły się w Transgranicznym Ośrodku Edukacji Ekologicznej. Podczas zajęć podopieczni brali udział w różnorodnych doświadczeniach z zakresu chemii i fizyki. Zajęcia wszystkim bardzo się podobały. Zapraszam do galerii na fotorelację !

 • Misterium Męki Pańskiej i Klasztor w Jasienicy 2017

  Byliśmy tam. Jako aktorzy i jako widzowie. Cieszyły nas gratulacje i podziekowania od ludzi, którzy oglądali Misterium. To my dziękujemy za zaproszenie.Powoli tradycją staje się udział chłopców z naszego Ośrodka w Misterium Męki Pańskiej w Jasienicy. Zawsze Nasi chłopcy bardzo się angażują w to przedsięwzięcie i cieszą z udziału w nim. 

 • Warsztaty ze studentami Uniwersytetu Szczecińskiego

  Ponownie ruszyły warsztaty dla naszych podopiecznych pod kierownictwem dr Huberta Kupca. Podczas cyklicznych spotkań młodzież z naszej placówki będzie wraz z studentami US poznawać tajniki kontroli nad emocjami, zgłębiać i analizować swoje zachowanie, a przy okazji spędzać czas podczas realizacji przeróżnych zadań. Na pewno nie będzie nudno ! Zajęcia będą się odbywały do czerwca   w poniedziałki i czwartki. Zapraszam do galerii na foto relację z zajęć.

 • Pierwszy Dzień Wiosny !!!

  Jak co roku obchodzilismy w MOW uroczyście pierwszy dzień wiosny. Tradycyjnie na świeżym powietrzu odbyły się podchody, różne konkurencje sprawnościowe, a na końcu wszyscy uczestnicy upiekli sobie kiełbaskę na ognisku ! Zapraszam do galerii...

Aktualności

Kontakt

 • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
  ul. WOP 10
  72-010 Trzebież
 • 91 312 83 51 sekretariat
  91 424 12 81 internat

Galeria zdjęć

Wtorek 21.11.2017

liczba odwiedzin: 183972