Nawigacja

 • Luxtorpeda w Szczecinie

  Luxtorpeda w Szczecinie. Piękny koncert, spotkanie, rozmowy o młodzieży 
  Kolejny raz dzięki. Chłopcy z naszej placówki pomagali organizatorom w pracach przygotowywawczych oraz po koncercie. Koncert odbył się 5 listopada w Szczecinie.

 • Wieczernica w MOW Trzebież

  "Tam listy nie dochodzą..." - to było hasło przewodnie tegorocznej wieczernicy. Chłopcy uczcili pamięć wszystkich zmarłych recytując piękne wiersze.

 • Sprzątanie cmentarza w Trzebieży-wolontariat

  W dniu 27 października grupa II jak każdego roku właczyła się w sprzątanie cmentarza przed nadchodzacym świętem. Młodzież była bardzo zaangażowana, sprzątali główne alejki, ale także wokół zaniedbanych pomników. Pod koniec akcji symbolicznie zapaliliśmy znicze.Zdjęcia z akcji w galerii.

 • Koncert Charytatywny w Policach

  W dniu 14 października ArtCrew zagrał   w Policach podczas koncertu charytatywnego na rzecz budowy hospicjum stacjonarnego. Koncert odbył się  na hali widowiskowej przy "Bialej", o godz. 18.30. Gwiazdą wieczoru był Feel.ArtCrew wystąpił 
   w nowym /czyli trochę starym/ składzie: Arek, Kicia, Mrówa, Śpiochu, Pchła (wiadomo jaka). Zapraszam do galerii.

 • Zawody w CROSSFIT

  CrossFit – program treningu siłowego i kondycyjnego, który opiera się na wzroście dziesięciu najważniejszych zdolności siłowych uznanych przez specjalistów. Podczas ćwiczeń rozwija się siłę i masę mięśni, aby wzmocnić siłę ruchu mięśni w życiu realnym. Takie zawody po wielu przygotowaniach odbyły się na hali sportowej MOW  w Trzebieży. Chłopcy bardzo chętnie brali udział w ćwiczeniach. Najlepsi w zawodach otrzymali cenne nagrody. Zapraszam do galerii.

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  W dniu 14 października obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji podopieczni przygotowali inscenizacje i występy artystyczne. Zagrał również dla nauczycieli Zespół Art Crew - złożony z nowych muzyków jak i absolwentów MOW w Trzebieży. Po uroczystym apelu i występach artystycznych, Dyrektor wręczył nagrody wyróżniającym się pedagogom oraz obsłudze i administracji placówki. Następnie pracownicy zostali zaproszeni na poczęstunek. Życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego wszystkim pracownikom oświaty !!!

 • ZBIERAMY KASZTANY !!!

  Od końca września do 13 października br.chłopcy z naszej placówki brali udział w akcji zbierania kasztanów. Łącznie zebraliśmy około 1500 kg- co jest bardzo dobrym rezultatem. Za zarobione pieniążki będą realizowane wyjazdy i wycieczki na basen do kina i inne potrzeby wychowanków. Zapraszam do galerii zdjęć !

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

  W dniu  1 września o godz 9 w świetlicy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży odbył się uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Na apelu obecna była kadra pedagogiczna, podopieczni oraz personel placówki. Dyrektor w krótkiej przemowie przekazał zgromadzonym jakie są przydziały do grup i klas oraz życzył wszystkim w bierzącym roku szkolnym samych sukcesów. Zapraszam do galerii na foto-relację.

 • Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

  W dniu 24 w świetlicy MOW w Trzebieży uroczyście obchodziliśmy zakończenie roku szkolnego. Po odśpiewaniu hymnu zgromadzeni wychowankowie, goście i kadra pedagogiczna obejrzała przygotowany przez uczniów program artystyczny. Wszystkim bardzo podobały sie przygotowane przedstawienia. Jeszcze tylko rozdanie świadectw, nagród i dyplomów i można jechać do domu !!! Wszystkim życzymy bezpiecznych i pełnych wrażeń wakacji!!!

 • NIE Z TEJ BAJKI - WYSTĘPY OTWARTE W MOK POLICE

  Spektakl po raz pierwszy został zaprezentowany podczas V Przetwornika. I spotkał się z bardzo dobrym odbiorem. Również podczas prezentacji na KOWADLE- Ogólnopolskim Festiwalu MOW w Kuźni Raciborskiej spektakl "Nie z tej Bajki " zyskał uznanie w oczach jury.  Więcej informacji o spektaklu pod linkiem:

  http://www.police.info.pl/kultura-i-sztuka/1625-nie-z-tej-bajki-we-wtorek-po-raz-ostatni.html

  https://www.facebook.com/akademiamlodziezy/?fref=ts

 • Dzień Dziecka

                                                        Dzień Dziecka 2016 w  MOW Trzebież

  Dnia 1 czerwca 2016 roku w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym odbyła się impreza z okazji 

  Dnia Dziecka podczas której organizowane były różne gry i zabawy  .  Pierwszą z nich był „Szczur” ,

  Następnie skakanie przez linę , biegi z zawiązanymi nogami , wyścigi w workach , pchnięcie kulą

   i rzut jajkiem . Każdy przegrany w danej zabawie dostawał cukierki . Podczas całej imprezy były

  robione zdjęcia przez fotografa. Miedzy zabawami można było zagrać w piłkę siatkową oraz

  nożną .  Na koniec sędziowie podliczyli punkty i wyznaczyli osoby które otrzymały najwięcej punktów i zajęły  miejsca na podium .

   

 • Nasi na "Kowadle" 2016

  W dniach 28- 30 maja młodzież z naszej placówki wyjechała na "KOWADŁO" - PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI MOW I MOS w Kużni Raciborskiej. Wyjazd był pełen sukcesów. Nasi podopieczni otrzymali główną nagrodę w konkursie oraz pozostawili po sobie bardzo dobre wspomnienia. Zapraszam do galerii. Więcej zdjęć i relacji pod linkiem: https://www.facebook.com/akademiamlodziezy/?fref=ts

 • PO V PRZETWORNIKU- ZAPRASZAMY NA RELACJĘ

  W dniu 15-16 maja 2016 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbył się 5 Przetwornik- czyli PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI MŁODZIEŻY. Cała impreza było wspierana przez Powiat Policki. Podczas „Przetwornika” odbyły się spektakle teatralne, warsztaty, występy cyrkowe, teledyski, występy wokalne oraz pokazy  tańca  break dance. Przetwornik został zorganizowany nie tylko aby pokazać co potrafi młodzież z ośrodków, lecz był stworzony dla nich samych. Młodzież przyjechała do Polic między innymi z Warszawy, Wrocławia, Szczecina i Rzepczyna. W niedziele odbyły się między innymi prezentacje twórczości młodzieży, warsztaty artystyczne z aktorami Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej, studentami, aktorami Teatru ABANOIA, nagrywanie teledysku z raperem ZBUKU do jego nowego utworu nagranego specjalnie dla uczestników PRZETWORNIKA pt. "Zaczarowane melodie". Na koniec dnia odbył się koncert rapera ZBUKU. W poniedziałek odbyły się : pokazy cyrkowe i spektakle  bajek w wykonaniu uczestników PRZTWORNIKA dla przedszkolaków i polickich uczniów,  pokaz filmu FATHER0 dla uczestników PRZETWORNIKA i młodzieży z Polic, a na koniec dnia nagrywano sceny teledysku dla ZBUKU. Wychowankowie z Warszawy z grupy cyrkowej spali w naszym internacie w Trzebieży.  Odwiedził też nas  ZBUKU w ośrodku i zwiedzał go. Oczywiście w MOK-u było zafundowane wyżywienie które było bardzo pyszne.

  Wszystkim bardzo się impreza podobała i z niecierpliwością  czekają na następny PRZETWORNIK.

  Red. Kacper

  WIĘCEJ INFORMACJI I ZDJĘĆ NA STRONIE: https://www.facebook.com/akademiamlodziezy/?fref=ts

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/przeglad-tworczosci-mlodziezy-z-placowek-resocjalizacyjnych/hz415y

 • Zapraszamy na V Przetwornik !

  Zapraszamy na V PRZETWORNIK. 
  - różnorodne prezentacje młodzieży, 
  - warsztaty artystyczne,
  - koncert ZBUKU z nagraniem scen do jego nowego teledysku, 
  - pokazy otwarte dla lokalnej społeczności (bajki, pokazy cyrkowe dla dzieci, pokaz filmu FATHER0 i spektakle dla młodzieży...)
  ... i wiele wiele więcej.

 • Mistrzostwa Polic w Pływaniu

  Dnia 16 kwietnia br odbyły się III Mistrzostwa Polic w pływaniu. Na starcie stanęło czterech naszych wychowanków :
  Adam Pawelec 
  Konrad Stolarski 
  Kamil Szymański 
  Kacper Zemlik 
  W gronie 16 zawodników najlepiej spisał się Konrad Stolarski zajmując 6 miejsce. 

 • Wolontariat na rzecz Polickiego Hospicjum

  W dniu 10 kwietnia grupę naszych chłopców można było spotkać w CH Kaskada w Szczecinie, gdzie rozdawali oni kupującym... żonkile. Wszystko w ramach charytatywnej zbiórki na rzecz polickiego hospicjum

 • Spotkanie ze studentami i wykładowcami Uniwersytetu Szczecińskiego

  Podziękowanie dla Koła Naukowego Resocjalizacji przy Instytucie Pedagogiki US za spotkanie i inspirującą dyskusję o ojcostwie po wspólnym obejrzeniu FATHER0. Więcej zdjęć ze spotkania w galerii i na stronie:

  https://www.facebook.com/akademiamlodziezy/?fref=ts

 • Powitanie Wiosny !

  W dniu 21 marca chłopcy z grupy I wraz z przedszkolakami z Przedszkola Publicznego w Trzebieży pożegnali zimę. Marzanny wykonane przez dzieci zostały zaniesione na statek SAR który zabrał je wraz z zima w "siną dal". 

 • Konkurs Karaoke

  Jak zwykle nie brakowało emocji podczas tegorocznego konkursu Karaoke. Nie zabrakło odważnych uczestników pragnących sprawdzić swoje siły przed szerszą publicznością. Uczestnicy zaśpiewali bardzo zróżnicowane piosenki. Choć czasem brakowało umiejętności to i tak było widać, że świetnie się czują na scenie i nie brakuje im odwagi. Do zabawy chętnie właczała się publiczność - śpiewając fragmenty utworów. Ocena występów przez jury nie była łatwa. Ostatecznie zwycięzcą konkursu został Dominik Ćwik, drugie miejsce zajął Przemysław Pielak, a trzecie miejsce zajął duet Paweł Śpioch oraz Radosław Gnot. Wyróżnienie za autorski występ otrzymał Szymon Krasecki. Zapraszam do galerii !!!

   

 • Misterium Męki Pańskiej w Klasztorze w Jasienicy

   Młodzież z naszej placówki w dniu 19 marca brała udział w inscenizacji Męki Pańskiej w Klasztorze w Jasienicy. Myślą przewodnią Misterium w Roku Miłosierdzia są słowa św. Faustyny Kowalskiej, " Miłosierdzie Pana nie zna granic". Misterium odbyło się przy współpracy ze Zespołem Szkół nr 2 w Policach - Jasienicy. W postaci biblijne wcielili  się uczniowie, młodzież, samorządowcy, anonimowi alkoholicy oraz młodzież z Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży. Zajęcia podczas organizacji przedstawienia bardzo pochłonęły naszych podopiecznych i dały im mozliwość przeżycia wielu pozytywnych doswiadczeń. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie do współpracy.
   

Wiadomości

Kontakt

 • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
  ul. WOP 10
  72-010 Trzebież
 • 91 312 83 51

Galeria zdjęć

Niedziela 28.05.2017

liczba odwiedzin: 146474