Nawigacja

 • Twarze i Maski - wystawa w MOK Police

  Zapraszamy na wyjątkową wystawę w MOK Police na której prezentowane są prace naszej młodzieży oraz innych uczestników przeglądu "Mam Talent"

 • Reportaż - wspomnienia z wymiany młodzieży w Zakopanem

  Reportaż z projektu międzynarodowej wymiany młodzieży z udziałem wychowanków MOW Trzebież, SOSW nr 1 w Policach, studentów z Koła Naukowego Resocjalizacji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz animatorów Salezjańskiego Centrum Młodzieżowego w Odessie. Zanim odbyła się wymiana studenci i wychowankowie MOW Trzebież realizowali intensywne działania, które każdemu miały w czymś pomóc. Między innymi o tym uczestnicy i liderzy opowiadają w filmie. Enjoy.

  Reportaż do obejrzenia pod linkiem:https://www.youtube.com/watch?v=kVPEM5t0iIA

 • "Obudźmy Ryśka" - bieg charytatywny

  Był taki bieg... 
  W ubiegłą niedzielę wzięlismy udział w XII Ekumenicznym Biegu Charytatywnym w Szczecinie pt. "Obudźmy Ryśka". Bieg bez opłat za start, ale ze zbiórką "do puszki" na rehabilitację pozostającego w śpiączce człowieka. Każdy biegnący zamiast opłaty startowej mógł wrzucić do puszki jakiś datek. W ten sposób organizatorzy uzbierali 4808,46 zł. Chłopcy również dołozyli się do tej pięknej sumy. Dziekujemy organizatorom za możliwość startu oraz Fotografia sportowa - dulny foto za, jak zwykle, piękne zdjęcia

 • Dzień Nauczyciela!

  W dniu 13 pażdziernika na świetlicy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Na uroczyste spotkanie zostali zaproszeni emeryci i renciści pracujacy kiedyś w MOW w Trzebieży, a także w uroczystościach brała udział cała kadra pedagogiczna i podopieczni. Dyrektor po krótkim wstępie wręczył nagrody wyróżniającym się pracownikom oraz zaprosił do obejrzenia części artystycznej przygotowanej przez wychowawnków MOW. Inscenizacja przygotowana przez podopiecznych bardzo się wszystkim podobała. Na koniec apelu Dyrektor zaprosił gości do obejrzenia wystawy "Twarze i Maski" przygotowanej przez naszych podopiecznych we współpracy z kołem resocjaklizacji Uniwersytetu Szczecińskiego. Ostatnim punktem programu uroczystości była kawa i ciasto dla zaproszonych gości i pedagogów. Ciasta upiekli podopieczni podczas zajęć kulinarnych. Wszystkie ciasta były pyszne ! Zapraszam do oglądania zdjęć w galerii.

 • Ludzie z Pasją!

  W dniu 11 pażdziernika w ramach spotkań "Ludzie z pasją" nasz Ośrodek odwiedził p. Daniel Traut. Na co dzień, niecodzienny fryzjer - pamiętacie go zapewne z ubiegłorocznej akcji strzyżenia, podczas której p. Daniel w ciągu 16 godzin obciął 215 klientów - bijąc rekord Polski w ten sposób. Uzbierane pieniądze - przeszło 12500 zł - przekazał na leczenie chorego na glejaka mieszkańca gminy Police. W chwilach wolnych trenuje amatorsko MMA, gra na saksofonie, jeździ motocyklem, etc

 • Goście w MOW !

  Niecodzienne odwiedziny. W budynku MOW 60 lat temu siedzibę miał ośrodek dla dzieci niedosłyszących. Obecnie ośrodek ten ma siedzibę w Szczecinie. W ramach obchodów jubileuszu odwiedzili nas obecni uczniowie tego ośrodka. Obiecali wrócić na rozgrywki sportowe.

 • Wyjazd do TOEE w Zalesiu

  W dniu 7 pażdziernika 16 wychowanków brało udział w zajęciach edukacyjnych w Transgranicznym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Zalesiu. Zajęcia prowadził instruktor i dotyczyły dziedzin nauki takich jak biologia i astronomia. Podczas zajęć podopieczni mieli okazję wykazać się wiedzą w konkursie na temat wiedzy o ptakach. Konkurs wygrali Sebastian Rudnicki i Mateusz Górczyk. Druga część zajęć dotyczyła astronomii i odbyła się w namiocie obserwacj astronomicznych. Zgodnie po zakończeniu zajęć wszyscy uczestnicy potwierdzili , że zajęcia były bardzo ciekawe i dużo można był o się z nich nauczyć. 

 • Współpraca z Stowarzyszeniem Hospicjum Królowej Apostołów w Policach

  W ubiegłym tygodniu odwiedzili nas przedstawiciele Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Policach, by podziękować maszym wychowankom za pomoc w zeszłym roku szkolnym oraz zaprosić do dalszej współpracy. Na tę okoliczność podpisaliśmy z Panią Aleksandrą Mazur - Woroniecką, Prezes Stowarzyszenia Hospicjum królowej Apostołów porozumienie o współpracy.

 • Tysiąc powodów by czytać !

  Nasza placówka uczestniczy w konkursie Empik-u ,,1000 powodów by czytać" głosuj na naszą szkołę pod adresem http://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj 

  Wpisz w polu szukaj -Trzebież a następnie kliknij zdjęcie obrazujące książkę pod tytułem ,,Czarne Stopy" 

  KAŻDY GŁOS WAŻNY ! UDOSTĘPNIJ ZACHĘĆ DO GŁOSOWANIA RODZINĘ I ZNAJOMYCH !

 • Zajęcia ceramiczne

  Widzieliście robioną przez nas ceramikę? Najpierw lepimy z gliny, a potem trafia to do pieca, a na koniec malujemy. Choć brzmi to łatwo, wymaga dużo precyzji i czasu;-)

 • Rajd na fabrykę w Policach

  W sobotę 30 września wyruszyliśmy na rajd pieszy po ruinach Starej Fabryki Paliw Syntetycznych w Policach. Pogoda dopisywała. Przy okazji zwiedzania zrobiliśmy sporo zdjęć. Wszystkim podobało się chodzenie po tak urozmaiconym terenie pełnym zabytków minionych lat. Zdjęcia w galerii. 

 • Plener w Nowym Warpnie

  W dniu 22 wrześia pojechaliśmy do Nowego Warpna. Grupa fotograficzna robiła zdjęcia do konkursu fotograficznego. Pogoda była idealna i w efekcie udało się zrobić mnóstwo udanych zdjęć. Do oglądania niektórych z nich zapraszam do galerii.

 • Ogniści

  W  dniu 19 września odbyły się zajęcia fotograficzne, w których głównym zadaniem było wykonać zdjęcie z ogiem. Bardzo podobała się wszystkim ta sesja zdjęciowa, niektórzy po kilka razy podchodzili do zdjęć, chcąc wypaść jak najlepiej. Mimo, że podczas zdjęć miało się bezpośredni kontakt z ogniem - nikt nie ucierpiał. Za to zabawy było pod dostatkiem! Zapraszam do oglądania zdjęć w galerii.

 • WITAJ SZKOŁO !!!

  Witaj szkoło !!! To powitanie było mottem rozpoczęcia roku szkolego 2017/2018. Wraz z nowym rokiem szkolnym dużo zmian. Podopiecznych przywitał nowy dyrektor - Pan Marcin Głuszyk. Poprzedni dyrektor, Mieczysław Karpiszyn odszedł na emeryturę. Wraz z reformą szkoły w naszej placówce pojawiła się klasa 7 a gimnazjum stopniowo będzie wygaszane. Zmieniła się też nazwa szkoły.Ustępującemu dyrektorowi, życzymy wszystkiego najlepszego a nowemu sukcesów w pracy i osiągnięcia zamierzonych celów. Zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego w galerii.

   

   

   

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO !

  W dniu 23 czerwca nadeszła długo wyczekiwna  przez wszystkich uroczystość- zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji absolwenci - klasa III gimnazjum przygotowała przedstawienie, zagrał zespól ArtCrew, a póżniej nastopiło długo wyczekiwane wręczenie świadectw. Po uroczystości zaproszono gości na kawę i ciasto. Wakację się rozpoczęły ! Życzymy wszystkim udanych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji ! Zapraszam do galerii zdjęć.  

   

 • Obóz w Pogorzelicy

  W dniach od 16 do 18 czerwca klasa IIa wyjechała wraz z opiekunami na obóz do Pogorzelicy. Mimo początkowo deszczowej aury wszyscy uczestnicy aktywnie spędzali czas, zwiedzali Pogorzelice,Trzęsacz oraz Niechorze. Ostatniego dnia pogoda okazała się na tyle łaskawa, że z chmur wyjrzało słonko i można było się opalać oraz wykąpać w chłodnym Bałtyku. Żal było w niedzielę opuszczać słoneczną Pogorzelice ... Fotorelacja w galerii zdjęć. Zapraszam do oglądania !

 • Nie z tej bajki w MOK Police !

  W dniu 12 czerwca  w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach Art Crew zagrało spektakl "Nie z tej bajki". Chłopcy mieli zaszczyt występować dla około 200 dzieci:-)

 • Wolontariat w Policach

  W diu 10 czerwca pomagaliśmy  w festynie rodzinnym w Policach, który zostal zorganizowany przez Hospicjum Królowej Apostołów. W ramach współpracy wystąpiliśmy również na scenie:)

  Więcej na ten temat pod linkiem:

   http://radioszczecin.pl/1,355233,region&dtx=&szukaj=&go=morelist&s=4

 • Bierzmowanie

  W dniu 12.06  nasi chłopcy przeżyli bardzo ważne chwile. Wraz z młodzieżą z Nowego Warpna, Jasienicy i Trzebieży 14 wychowanków przyjęło Sakrament Bierzmowania, którego udzielił ks bp Marian Błażej Kruszyłowicz.

 • Turniej o Puchar Starosty Polickiego

  W dniu 10.06.2017r  na  terenie OSiR w Trzebieży odbył się  Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Polickiego. W turnieju brały udział drużyny:

  1. Gimnazjum nr 1 Police
  2. MOW I Trzebież
  3. MOW  II Trzebież
  4. UKS  Aktiv

  Rywalizacja między drużynami była zacięta. Poniżej  tabela wyników:

  DRUŻYNY

  WYNIK MECZU

  Uks Aktiv- MOW I

            0:8

  Gim nr 1 Pol-  MOW II

            5:2

  MOW II - Uks Aktiv

            3:3

  MOW I- Gim nr 1 Pol

            3:0

  MOW I- MOW II

            8:1

  Uks Aktiv- Gim nr 1 Pol

            4:4

   

  Kolejność zajętych miejsc w turnieju :

  1. MOW  I
  2. Gim nr 1 Police
  3. UKS  Aktiv
  4. MOW II

Aktualności

Kontakt

 • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
  ul. WOP 10
  72-010 Trzebież
 • 91 312 83 51 sekretariat
  91 424 12 81 internat

Galeria zdjęć

Piątek 19.01.2018

liczba odwiedzin: 201066